Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Itt érdemes tanárnak tanulni...

Itt érdemes tanárnak tanulni vagy Londonban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Töritanár szeretnék lenni Angliában. Azt szeretném megtudni, hogy ezt a szakmát kint érdemes megtanulni vagy itthon?

2014. nov. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ha úgyis ott akarsz tanítani, érdemesebb ott

már csak azért is, mert közben sokkal jobban megtanulod a nyelvet

2014. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plusz mivel nálunk nem ugyanolyan mennyiségű angol töri lesz, mint ott...
2014. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudnátok olyan egyetemet/főiskolát mondani ahol tanulhatok töritanárnak?(persze Angliában:)
2014. nov. 22. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először végezz el itthon egy anglisztika szakot nyelvtanári mesterrel, utána Angliában honosíttasd a diplomád (Teaching English as a Foreign Language) és utána végezd el kint a törit. Magyarországon szerzett történelem tanári diplomával (egy szakot nem is végezhetnének, mert visszatért a két szakos osztatlan tanárképzés) kint kitörölheted a feneked.


20L földrajz-töris gólya.

2014. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Angliában elő barátnőm kettő egyetemet ajánl: a London University-t vagy a Bournemouth-it. Szerintem még a Newcastle-i sem rossz.
2014. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. nov. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!