Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételi. Kaptál valami...

E-felvételi. Kaptál valami értesítést, hogy sikeresen jelentkeztél?

Figyelt kérdés

Én tegnap fizettem, online bankkártyás úton. A hitelesítést is megcsináltam az ügyfélkapu rendszerrel. Még egy e-mailt sem kaptam, hogy sikeresen jelentkeztem vagy valami...

Minden mellett "zöld pipa" van. 2-t kivéve...

az egyik az a többlettpontok menü, annál "fekete kérdőjel" van. (nincs semmi ami többletpontra jogosít)

a másiknál pedig szintúgy (ez az ellenőrzés és hitelesítés menü)

ha rámegyek ez utóbbira, kiírja, hogy a hitelesítés megtörtént, a jelentkezzéssel kapcsolatban egyéb teendője nincs.

Akkor most?


2010. jan. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs egyéb teendőd. Sikeresen jelentkeztél. :)
2010. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fekete kérdőjelek mindenkinek ott vannak, akinek nincs többletpontot igazoló dokumentuma, mert nincs semmi olyan, amiért kapna többletpontot, a hitelesítésnél meg szintúgy ott van mindenkinek, amíg el nem kezdik feldolgozni a jelentkezéseket(kb. április végéig asszem)!Úgyhogy, már kész vagy mindennel!
2010. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hitelesítetted is ? Levéllel vagy ügyfélkapun?
2010. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírta, hogy ügyfélkapuval! Olvasd el még egyszer!
2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ügyfélkapuval hitelesítettem.

Akkor azt mondjátok, hogy ennyi? Kész? Remélem érvényes lesz, nemám majd február 14.én közlik velem, hogy bocsi, de mégse jó az e-felvételid...:S

2010. jan. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!