Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiziotherápiás asszisztensnek...

Fiziotherápiás asszisztensnek tanulok, és ez az utolsó évem. Ingyen elkezdhetnék e ebben a pár hónapban egy sima svédmasszöri tanfolyamot ami 2 hónap? (mivel még iskolába járok. és ilyenkor ingyenes, vagy nem?! )

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől kezdhetnéd ingyen? Én nem tudom a pontos szabályokat, de a svédmasszőri tanfolyamok jellemzően nem akkreditáltak, biztosan nem OKJ-sek, nem hiszem, hogy valaki támogatná. Szerintem inkább tanulj gyógymasszőrnek, az ugyan pénzes, de neked beszámíthatnak egy csomó mindent a tanulmányaidból, és most elég könnyen el tudnád végezni, mert egy csomó mindent már megtanultál.
2010. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez nagyon igaz! :) Én is gyógymasszőrnek tanulok, februárban lesz a vizsga, ami nekem már pótvizsga. :) Rengeteg tantárgyat letudhatnál, kérhetnél felmentést belőlük. Egyedül a masszázselmélet és gyakorlat kéne sztem. A többi tantárgy: Klinikum (ortopédis, belgyógyászat, bőrgyógyászat, traumatológia, reumatológia, ideggyógyászat), Fizioterápia, Elsősegély, Anatómia. Gyógymasszőrként pedig többrétű tudásod lesz, mint svédmasszőrként!
2010. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17:06:Kapos? :-)
2010. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az! :) Kedves Farkas család. Honnan tudtad? :)
2010. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :-)

és elöbb tudnám hozni a vizsgát?

Mert...legkésöbb agusztus felé..kiszeretnék menni Angliába.

2010. jan. 28. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
19:55 Gondolom, a csoporttársad voltam, onnan tudom, mikor van a pótvizsga. :-)
2010. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet előrehozni a vizsgát.

Egy ötletem van: mivel valószínűleg a teljes elmélet megvan neked a fizióról, próbáld körbejárni a képző cégeket, és rádumálni valamelyiket, hogy most rögtön elkezdhesd a gyakorlattal helyből.


Gyakorlatot szerezni lehet a cégek képzőhelyein, pl. tanműhelyben, fürdőben, de nálunk volt egyéni képzési lehetőség is. Szerintem elvben nem kizárt, az a kérdés, hogy mennyire rugalmas céget találsz.

2010. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Oh, szal csoporttárs. :) Írd meg légyszi priviben, h ki vagy! :) Pussz! Szabadi Niki :)
2010. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!