Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel a digitális zene,...

Érdekel a digitális zene, hangtechnika, hangmérnökség, digitális zeneszerkesztés. Merre kéne tovább tanulnom?

Figyelt kérdés

Szóval milyen suliba kéne majd tovább tanulnom szerintetek, hogy ilyen dolgokkal foglalkozhassak?!

Most Gimnáziumba járok (10.-es vagyok), de ideje lenne tudnom, hogy mik azok a tantárgyak amiket majd ,,nézni fognak,, :D.

Köszi a segítséget!

16/F


2010. jan. 18. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a BME villanymérnöki szakát, mert 6 félév matekos/fizikás és egyéb szopatás után lesz egy szakirány féléved ahol hasonlóval foglalkozhatsz, egyetlen egy tárgy keretein belül, a többi csak érinteni fogja.


Ezek után elmehetsz mesterképzésre, ahol ismét elkezdenek majd szopatni matekkal és fizikával.


Évekig fognak használhatatlan dolgokból zéhákat íratni, vizsgáztatni és szopatni, de legalább, ha jól osztod be az idődet, suli mellett, saját idődből és erődből megtanulhatod a dolgokat amik érdekelnek. Nem kell hozzá más csak egy jó torrent oldal meg angol tudás.


Ja és hogy miért jártál egyetemre több mint 5 évig? Hogy legyen papírod róla hogy jártál, meg hogy állam bácsi jól kiszopasson téged és az országot is, mert eltartott munkanélküli leszel addig is, hacsak nem forgatsz mondjuk hamburgereket.


Mindezek ellenére a villamosmérnöki az egyik legjobb szak amit a magyar felsőoktatás kínálni tud, el lehet vele helyezkedni és keresett.


Felvételi szempontjából: (nézz utána, mer minden évben változtatják a felvételi pontrendszert a barom miniszterek)

Amúgy matek számít meg a fizika a felvételi pontoknál, szóval ezekből szerezz jó jegyet, de ha minden igaz csak a 11. és 12. osztályos eredmények számítanak (nézz utána), meg az érettségi eredmények ezekből a tárgyakból. Meg kis mértékben számít még majd az érettségi átlagod.


Tudás szempontjából pedig ismét matek és fizika, és itt emelt szintű érettségi szintre gondolok, mert a közép szintű érettségi manapság olyan könnyű, hogy szerintem most meg tudnád oldani 4-es 5-ösre.


De a lényeg hogy érts a zeneszerkesztő programokhoz és kész.

2010. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hu, előző te villamosmérnök vagy? Csak mert engem is ez érdekelne. Miből gondolod, hogy addigra állástalan, eltartott lesz, ha most is van rá kereslet elég szépen?
2010. jan. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreolvastam már késő van, sorry, már látom, hogy nem úgy gondoltad.
2010. jan. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pfff...

Matek??????

Fizika???????? :S

Fizikából most 2-es lettem XD

b aszki

Akkor bele kéne húzni

2010. jan. 19. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: 2010-01-18 22:58"

Hatalmas válasz! Teljesen igaz!

2011. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem értem, mire gondoltál. Hogy tesi meg töri kell, ha valaki hangtechnikus akar lenni? Az okossághoz legtöbbször intelligencia is párosul, rád ez ezek szerint nem igaz, de azért kíváncsi lennék, azóta hogy állsz a témával. :)
2012. okt. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!