Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy készültök a központi...

Hogy készültök a központi felvételire? Hogy érzitek, hogy fog sikerülni szombaton?

Figyelt kérdés
Én is szombaton írom meg, remélem jó lesz :) És szurkolok mindenki másnak is, aki aznap írja! :)
2010. jan. 17. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebbi felvételiből oldok feladatokat ott meg egy csomó szőlőcukrot meg csokit eszek hogy jól fogjon az agyam :)

Remélem sikerülni fog,mert 4-5 évem ezen múlik.

Sok sikert ! :)

2010. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert:)
2010. jan. 18. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztán hogy sikerült???Nekem a matek marha szarul,de olvasom több helyen is hogy a matek az szinte országosan mindenkinek sz.r lett..akinek meg nem,azok járnak majd jól:P engem az első suliba nem fognak felvenni:'( 13 ponttal matekból és 40ponttal magyarból..ááhh:S
2010. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem magyar jó lett 1pontot veszítettem, meg max a fogalmazásban..

matek viszont.. uhh hát az nagyon nehéz volt:S de azért volt pár dolog amit meg tudtam csinálni:) amúgy ahhoz képest sztem túlreagáltam:D

2010. jan. 25. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Központi az most melyik?

2005 előttről ismerek olyat.

2010. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Középiskolába aki jelentkezik, annak közelező írnia egy feladatsort matekból és magyarból is, ez egységes. ezt nevezi központi felvételinek.
2010. máj. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!