Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetek járőr autós...

Hogy lehetek járőr autós rendőr, sofőr?

Figyelt kérdés

Ehhez a szakmához, hogy sofőr(személyi sofőr, pénzszállító, vagy akár járőr autós) milyen iskolát/okj-t kell elvégeznem?(és milyen jogosítvány kell hozzá, vagy PAV?)


annak is örülnék, ha olyanok is válaszolnának, akik hansonló körben tanulnak, dolgoznak.(a közép iskolán túlvagyok, és NEM rendvédelmit végetem, sima gimis középfokú éretségim van)


2010. jan. 15. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha járőrözni szeretnél,akkor jelentkezned kell valamelyik rendészeti szakközépiskolába.(én úgy tudom hogy február közepéig lehet jelentkezni a szeptemberben induló képzésre)Itt el kell végezned a kétéves rendőrképzést,ez OKJ-s képzés egyébként.Ilyen képzés négy helyen van az országban:Adyligeti rendészeti szakközépiskola,Körmendi,Szegedi és Miskolci rendészeti szakközépiskola
2010. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!