Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ETR-en (SZTE) mikor láthato...

Az ETR-en (SZTE) mikor láthatom majd a kurzusokat, mintaórarendet, stb?

Figyelt kérdés
Tegnap beléptem, a személyes adataim ki vannak töltve, de ami igazán érdekelne, sajnos nincs. Gólya vagyok, nincs szegedi ismerősöm, aki elmondaná, hogy lesz. :/ Kb. mikor várhatom, hogy kitegyék ezeket a dolgokat? A beiratkozásom augusztus 29-én lesz, a tárgyfelvétel pedig (ha jól értelmeztem a levelet) szeptember 1-jén indul. Csak előtte jó lenne nézegetni.. :) Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 1. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik kar?

Mert a szeptember 1-et elég későnek érzem.

2014. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(Illetve melyik szak? Lesz ilyen csoportbeosztás?)
2014. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bölcsész, pszichológia :)
2014. aug. 1. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 18-tól van kurzus felvétel. Azt nem tudom, hogy az elsősöknek is ekkortól. Szept. 1-jén már órák lesznek. Én csak azt tudom javasolni, hogy 18-tól figyeld az ETR-t.
2014. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18-tól már tudsz majd felvenni tárgyakat, akkor is, ha még nem vagy beiratkozva. Ez anno nálunk is így volt. Mintaórarendet itt találsz:

[link]


De ugyanezt megtalálod kicsit átláthatóbb formában az ETR-ben is: Képzés --> Szakok, képzések --> Dinamikus tanterv --> Mintatanterv


Hogy pontosan mikor, hol lesznek az órák is ki tartja majd, azt is meg lehet már nézni ezen az oldalon:

[link]


Görgess le az "1. évfolyam (1. félév) kurzusai" részhez :)

2014. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


Amúgy egy mesterszakos pszichológus hallgató vagyok, Szegeden végeztem az alapszakot, kérdezz bátran, ha még van valami :)

2014. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos levélben annyi szerepelt, hogy augusztus 8-án töltik fel az órarendet, de a mi élelmiszermérnöki Facebook csoportunkba már ma tették fel.
2014. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!