Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén mennyi lesz az államilag...

Idén mennyi lesz az államilag támogatott, illetve költségtérítéses KRE Keleti nyelvek és kultúrák japán szakirányára a ponthatár?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nahh az ötezredik ilyen kérdés. Senki sem tudja...
2010. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mikor lehet megtudni? Mi várható?
2010. jan. 7. 19:24
 3/11 anonim válasza:
július 28.
2010. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De szemétség...! Úgy lenne fair, ha előre bejelentenék, és akkor talán tudnék választani... Mert mi van akkor, ha én olyan szakot választok, amire magas lesz a ponthatár...? Ha meg már most tudnám, hogy olyan magas lesz, akkor meg be se adnám rá a jelentkezést...
2010. jan. 7. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
B@szkikám a ponthatár attól függ, hogy hány hely van, és hányan milyen pontokkal jelentkeznek!!! Van mondjuk 200 hely, jelentkeznek 1000-en február 15-ig. Felveszik a 200 legjobb ponttal rendelkezőt, akik ezt onnan tudják meg, hogy az egyetem megmondja, hogy a 200. helyen felvettnek mennyi a pontja. Tehát a ponthatár a 200. jelentkező pontja lesz... ééééérteeeeeed?
2010. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kreténkém, nézd meg a tavalyi pontokat, aztán nézd meg, hogy a tavalyhoz képest ugyanannyi hely van, akkor nagyjából a pont is annyi lesz... Ha több akkor kevesebb pont is elég lehet.

Azért lehet több helyre beadni, hogy ha nem vesznek fel elsőre akkor talán a másodikra!

És b@szki nincs felvételi, szóval nem mondhatják, hogy 400 pont kell, mert ha 60 hely van, és jelentkezik 5000 ember 400 ponttal, akkor hova a f@szomba rakják őket??? És ilyen emberek mennek egyetemre... aztán meg kihúzzák magukat, hogy egyetemisták... anyám

És még neked áll följebb...

2010. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, bár biztos nem a sor elején álltál, mikor a kultúrát osztották :)
2010. jan. 7. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudok végtelenül kulturált lenni, csak amikor naponta 1000 olyan emberrel találkozom, akik hőbörögnek anélkül, hogy bárminek is utánanéznének, az felidegesít.
2010. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én utánanéztem sokmindennek, kezdve a pontszámítástól a felvétel menetéig. Egyedül erre az egy dologra voltam még kíváncsi. És hát jobb kérdezni, mint rosszul tudni, nemigaz? Egyébként meg tényleg rossz a rendszer, mert én például viszonylag jól tudok japánul, csakhát tavaly meg olyan 430 körül volt az államilag támogatott szaknak a ponthatára... Olyan gazdag annyira meg nem vagyok, hogy költségtérítésesen félévente perkáljam a 150000 forintokat. Szóval ennyit erről. Ha meg tolmácsolással-fordítással szeretnék a későbbiekben foglalkozni-márpedig azzal szeretnék-, akkor azért nem ártana valami papírt szerezni...
2010. jan. 7. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:

máshogy ez nem nagyon működhet...


gondolj bele..azt mondják, ok 350

2010. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!