Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most megyek 8. - ba és táncal...

Most megyek 8. - ba és táncal szeretnék majd foglalkozni, csak nemtudom melyik iskolába menjek! Melyik táncművészeti gimnázium vagy szakközépiskola a legjobb? Ti melyikbe jártok, tudtok mesélni róla?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miért nem iratkozol be egy sima tánc iskolába? ha pedig jól képzed magad évek során akkor táncművészeti főiskola


egyébként milyen táncot akarsz tanulni?

2014. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet köszi elgondolkodok rajta ! Egyepkent moderntánc kortárs tánc !
2014. jún. 22. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Gimnázium, táncművészeti szak vagy esetleg testnevelés.

Utána ha még mindig életed vágya, hogy napi 8-10 órán át táncolj, hogy lehordjon az oktató, mint egy senkit, akkor Pesten a Magyar Táncművészeti Főiskolába jelentkezz.

2014. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dózsa györgy gimnázium ésvtáncképző szakközépiskola
2014. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert abban az iskolában ojan szigorúak a tanárok ??
2014. jún. 22. 22:08
 6/14 A kérdező kommentje:
A dózsa györgy gimnázium és táncművészeti szakközépiskolába jársz ?? Tudsz mesélni róla ??
2014. jún. 22. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még, így nem nagyon érted a felnőtt életet, de akkor egy kis betekintés neked:

Elképesztően nehéz táncból megélni, jó esetben bekerülsz egy háttértáncos csapatba és ott táncolsz vagy elvégzed a tanárit, és oktatsz gyerekeknek/felnőtteknek.

Az, hogy felfedezzenek téged, akármennyire jó is vagy sajnos el kell, hogy keserítselek, elképesztően kicsi az esély, a lottó ötösre több esélyed van szerintem. Hiszen baromi sok tényező szükséges: magasság, alak, mellméret (ha még nem vagy túl esetleg a pubertáson teljesen, akkor egyszercsak megnőhetnek a melleid, mondjuk egy nagyobb B vagy esetleg C kosarasra, na akkor már lényegében le is adhatsz a komolyabb táncról, nem bírnád), lábméret, testsúly, tudás, kitartás.

Mivel a táncművészetin a választott táncodnak fogod szentelni az életedet, így az, hogy pár órán át gyakorolsz napi szinten az édes kevés, ha nem vagy született tehetség, de akkor is van követelmény.

2014. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem pedig én nagyon bízok benne hogy sikerülne majd !
2014. jún. 22. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem oda járok hanem az ismerösőm oda jelentkezet és oda fog menni középsuliba
2014. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaaa értem !
2014. jún. 22. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!