Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudok ingyen OKJ-s képzést...

Tudok ingyen OKJ-s képzést végezni, miközben egy félév van még hátra az egyetemből?

Figyelt kérdés
(2 állami félévem maradt még és 2 féléves lenne a képzés
2009. dec. 28. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az okj-nak semmi köze a maradék féléveidhez. Az állam az első szakmát és az első diplomát támogatja.

Még fél évig vehetsz igénybe ingyenes okj-t, de utána már fizetned kell. Csak a probléma az, hogy félévkor ritkán és kevés helyen indítanak okj-t.

Ha csak egy éves az okj akkor szerintem kibírható kifizetni. okj-n nem szoktak egyetemi tandíjak lenni.

2009. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi köze nincs a kettőnek nem is kell egy időben lenniük! Van aki előtte végzi, van aki utána, teljesen mind1.
2009. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elvileg 23 éves korig ingyenes...
2009. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákerestem neten és találtam helyet, ahol azt írják felnőtteknek is, direkt kiírták, hogy 26fölött is, mert egyes helyeken az van írva, hogy 23ig, máshol 26ig, úgyhogy érdekes...
2009. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jövő novemberben leszek 24. a kurzus pedig februárban kezdődik és 11 hónapos. Tehát 3 hónapot már 24 évesen fogok elvégezni.
2009. dec. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!