Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nézik a munkaadók...

Mennyire nézik a munkaadók hogy melyik egyetemen végeztem?

Figyelt kérdés
Egy ELTE-s diplomával felér bármi más Magyarorszagi egyetem diplomája?
2014. ápr. 20. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
1001féle szak van és mindegyik intézménynek más az erőssége. Röviden: az ELTE nem jeleskedik minden szakterületen.
2014. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
konkrétan a kémia szak érdekelne
2014. ápr. 20. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, mondj egy konkrét szakot!
2014. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, amikor írtam, még nem láttam a válaszod, elnézést :)
2014. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos van, ahol nézik. A te esetedben nem tudom, azon a területen nem vagyok jártas. De a környékünkön van egy kis fősuli. Régen nívós volt, mára ez nem elmondható sajnos. Sok álláshirdetést úgy adnak fel errefelé, hogy aki ott végzett, ne is jelentkezzen (vagy az elbeszélgetésről ezért küldik haza, mert megtudták, hol szerezte a diplomáját).

Amúgy nálunk az ELTÉt hallva mindenkinek tátva marad a szája, de fősulis berkekben nagyon mondják, hogy színvonaltalan lett, csak a neve nagy az iskolának.

2014. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!