Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb okj-s iskola...

Melyik a legjobb okj-s iskola keleten? Mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Olyan iskolát keresek ahol használható tudást adnak, érdeklődési köröm nem igazán van, olyan tanfolyamot/szakmát szeretnék ami nem túl nehéz.

Matek közepes szinten megy, lassan számolok de az alap dolgok mennek.

Angol alapfokon megy, meg tudnám tanulni magasabb fokon is ha rászánnám magam.


Fiú vagyok, szívesen tanulnék akár asztalosnak is, de az asztalosról azt olvastam hogy nehéz vele munkát találni + kell hozzá művészi hajlam is ami nekem nincs meg, nem hiszem hogy pl egy széket, vagy egy stílusosabb bútort meg tudnék tervezni.


2014. ápr. 16. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kell,hogy keleten legyen? Azon belül hol?

Keleten lakik a kekszuálisan zaklató panda :O

Cukrász, szakács, sportedző?


Én a helyedben inkább rászánnám azt a 3 évet kemény tanulásra és utána jobban keresnék 40 éven keresztül...

2014. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mert keleten lakom, és nem félek a sexuális zaklatás pandától.

Keleten bármerre jó, Debrecen, Szolnok, Eger stb, és ezért kérdeztem hogy ismer-e valaki korrekt okj képző intézményt mivel szakmát akarok tanulni, olyat amivel el is lehet majd helyezkedni.


Haverjaim pl elmentek egy közeli városba okj-re rendszergazda képzőre, de játszanak egész nap, a tanárok nem igazán vannak a toppon szakmailag, tipikus olyan iskola ami tele van olyan tanárral akik csak azért választották ezt a pályát mivel biztos állás, a versenyszférában pedig nem tudnának elhelyezkedni. Ilyen sulikat el akarom kerülni.

2014. ápr. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!