Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék fogászati assziszte...

Hol tudnék fogászati asszisztensnek tanulni?

Figyelt kérdés

Főiskolai végzettségem van, de azzal nem tudok elhelyezkedni. Szeretnék egy szakmát, és mivel érdekel a fogászat, fogászati asszisztens szeretnék lenni.

Konkrét címeket, iskolákat várok!


2009. dec. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hello! Igaz, segiteni nem tudok, mert kulfoldon élek, de én is annak tanulok jelenleg ( nekem bolcsész végzettségem van egyébként). Nagyon érdekes szakmat valsztottal, ha jol tudom, otthon OKj-s képzés van ebbol. Keress egy fogaszt aki elmondja a lehetoségeid. Itt ugy mukodik, hogy a fogasz felvesz, mint gyakornok, dolgozol vele a rendeloben, és heti egy napot egy iskolaban toltesz.
2009. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy az alapfokú elsősegély ismereteimen kívül nem sok közöm van az egészségügyhöz. Kérdéses, hogy ilyen előélettel felvesz-e akármelyik fogorvos az országban.

Nem kérdés, szívesen dolgoznék fogorvosi rendelőben, nem félek a vértől, csúnya fogaktól stb., a fizetés nagysága kevésbé fontos, de nem hinném, hogy Magyarországon is úgy működnek a dolgok, mint külföldön.

A tanácsot azért köszönöm, érdeklődni, kérdezősködni fogok mindenképpen!

2009. dec. 21. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Hàt, nem hinném, hogy otthon ugyanigy mukodik, de tuti, hogy van OKJ s képzés, szinte minden vàrosban, és nem hinném hogy kérnek egészségugyis eloéletet.

Amit tennék a helyedben, keresd meg iwiw en a fogorsvosod, vagy a férjed, gyermeked ( ha van) fogàszàt, irj neki egy uzenetet ezzel kapcsolatban, milyen képzési lehetoségekrol tud. :)

2009. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Pl itt: [link]

2009. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik városban laksz de pl Budapesten van a Raoul Wallenberg. Itt okj oktatnak fogászati asszisztenseket.2 éves a szak és ha már van diplomád, félévente 60 ezer ft a tandíj.

Elég jók az elhelyezkedési lehetőségek.

2009. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, így a válaszok hasznosak voltak a számomra. Köszönöm szépen!
2009. dec. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!