Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék rájönni, hogy...

Hogyan tudnék rájönni, hogy mivel szeretnék foglalkozni? 17/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 16:47
 1/3 anonim válasza:
Ennyi idősen még nincsenek elképzeléseid?Gimis vagy ugye?
2014. ápr. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tizenegyedikes, biológia-kémia fakttal. Eddig az orvosira készültem, de nem igazán érdekel. Még a biomérnökit néztem ki, de igazából nem tudom, hogy hova menjek, mert nem tudom, hogy tetszene-e, még nem jártam oda... jó vagyok minden tantárgyból, de inkább reál. Nem tudom mivel szeretnék foglalkozni, mert még egyiket sem próbáltam ki és azt sem tudom, melyik tetszene a legjobban.
2014. ápr. 6. 10:49
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld egy kicsit felvázolni,írj ki kérdéseket hogy ez meg az mit csinál és hogy milyen,gondold bele egy kicsit a szakmába,hogy te el-e tudnád magad képzelni benne...Sajnos nem tudok jobbant mondani,mert nem vagyok tiszrába az ilyenekkel,mindig más érdekelt,de valahogy így ahogy megismertem más szakmákat,mindig más akartam lenni.Most se annak fogok tanulni valszeg ami szeretnék lenni,ez se rossz,csak én másképp képzelem el magamat,max lesz egy +szakmám,hiába keresnék vele sokat,ha más jobban érdekel,persze ez se olyan rossz...
2014. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!