Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemista vagyok (matek...

Egyetemista vagyok (matek szak), anyu a minap kérdezte, hogy ugye meglesz a 4,5-es átlagom. Erre mit mondjak neki? Ez már nem egészen középsuli.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki nyugodtan, ne kertelj. Nekem is első félévben anyum kérdezte, na meglesz a 4.6-os átlagod, mint 12.-ben? Mondom aha, csak vonjál le belőle két egészet:D
2009. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ezt már meg se kérdezik :D Bár ösztöndíj miatt fontos lenne egy jó átlag... Mindettől függetlenül mondd meg neki, hogy nem, nem lesz, mert ez már sokkal nehezebb, mint a gimnázium, másképp mennek a dolgok, minden vizsga felé kb. egy érettségivel, de azért te igyekszel.
2009. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondanod, hogy ez már nem a középiskola.

A gimnáziumban ötös voltam szinte mindenből, az egyetemen többnyire közepes, csak a vége felé lettem négyes.

2009. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

én is matek szakra járok, gimiben versenyekre küldtek, ahol hoztam is az eredményeket, országoson is, itt pedig jó ha görbül...

meg kell érteniük, hogy ez nem gimi, és hogy nem valami bölcsész szak, ide több kell jóval, lesznek olyan tárgyaid, amit hiába tanulsz meg és hiába is értesz meg, még úgy is kevés...

2009. dec. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok.
2009. dec. 18. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egyetem függő.

zenész ismerős mesélte, a hármasokat sajnálták, mert az már a meg nem felelttel volt egyenrangú, (DE)

mi örültünk, ha a hármast alulról súroltuk. (BCE)

szerintem a matekszak is ilyen lehet.


Kedves szülő gondolja végig, hogy CSUPA kitünő megy oda, és belőlük megint egy 1-5-ösig számozott skála képződik.


Ketteskének is kell lenni ::)))

2009. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csupa kitűnő megy oda sem, bár lehet, hogy azért mindegyikünknek megvolt az ötös átlaga középiskolában.

A két utolsó középiskolai évben csak tornából volt ötösnél rosszabb jegyem, mert béna voltam.

2009. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

01:18-nek üzenem, hogy egy bölcsész szak is lehet nehéz, ha az ember komolyan veszi és nem mások jegyzeteiből él...úgyhogy nem kell lenézni senkit sem, de azt elismerem, hogy a reál szakok nagyon nehezek,a párom fizikás.:)

Válaszolónak: szerintem nyugodt szívvel mond el az anyukádnak, hogy sokkal nehezebb az egyetem, mint a középsuli...

2009. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
TANULJ!!!
2009. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!