Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pető Intézet alkalmassági...

Pető Intézet alkalmassági vizsgáján mennyire kell tudni jól énekelni? ÉS milyen népdalokat választhatok?

Figyelt kérdés

Kicsit hamiskás vagyok, és nem igazán van jó hallásom. Nagyjából eltalálom a hangokat, de le szoktak csúszni fél-fél hangot. A követelmény ezt írja: "Az elbírálás alapvető szempontja, hogy a felvételiző rendelkezzék az ének-zenei tevékenység vezetéséhez, tanításához nélkülözhetetlen zenei hallással, egészséges énekhanggal és megfelelő

hangterjedelemmel."


A másik kérdés: Azt írja, népdalokat/gyermekdalokat kell énekelni. Kiválaszthatom, hogy miket akarok, és azokat begyakorolhatom előre, hogy jó legyen?

Akinek van tapasztalata erről, és tudja, mennyire hátrány a rossz hallás és a nem eltalált hangok, az kérem, írja meg!



2014. febr. 25. 20:25
 1/5 anonim válasza:
Én is elsőnek jelöltem a Petőt, és úgy hallottam, hogy mint az óvodapedagógiai alkalmasságin, úgy itt sem várják el, hogy énekes legyél. Inkább az számít, hogy normál hangerővel, hallgatható minőségben, bátran elő tudod-e adni :)
2014. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudsz valamit róla, hogy mikor lesz az alkalmassági?
2014. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor lesz az alkalmassági :/ Nem tud róla valaki valamit?
2014. ápr. 13. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
na h haladsz?:) amúgy én is most megyek alkalmasságira a petőbe:)
2014. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zizz7 válasza:
Én is ide jelentkeztem, és küldtek értesítőt,hogy június 7-én lesz az alkalmassági vizsga.
2014. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!