Szerintetek felvesznek?

Figyelt kérdés
Miskolci Berzeviczybe jelentkeztem. 51 pontos a kozpontim, a jegyeim azokbol a tantargyakbol, amit neznek 4-5. Viszont a szobelit elegge elronrotam.. Nagyon ideges lettem es... Elvileg a suliba 105 embert vesznek fel. Eddig a 159/77 voltam de biztos lejjebb mentem most.

2014. febr. 25. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit rontottál el?

Azért biztos van még esélyed

(Majd figyeld az ideiglenes listát)

2014. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha több osztály indul, akkor van esélyed
2014. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felidegesitettem magam es mondtam mindent. A magyart meg annyira nem is , de az angolt annal inkabb elrontottam. Mind a harom szakot beirtam , mert nagyon be szeretnek kerulni. Sorrend meg nincs fent.
2014. febr. 25. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha jó volt eddig a tanulmányi átlagod, akkor

biztos az is számít -

Ha több osztály indul, van esélyed

2014. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nyugi! Mivel a kért tantárgyból a jegyeid jók és az 51 pontos központi se nagyon borzasztó szerintem igen. Az az a fontos, hogy mit szúrtál el a felvételiben. Ha tantárgyakba kérdeztek bele és arra szerinted nem jól válaszoltál, akkor az lehet, hogy mínusz pont. Viszont, ha csak izgultál és ezért dadogtál, vagy zavarban voltál, akkor semmi baj, mert mindenki így szokott ezzel lenni.

Nem tudom, hogy kérdezték e hogy hanyadiknak jelölted be a sulit, de ha megkérdezték és azt mondat rá, hogy első akkor tuti piros pontot kaptál a sulitól.

A lényeg hogy most már nem éri meg ezen agyalni, mert túl vagy rajta. Szóval lazíts!!!!!!!!!!!! :) :) :)

2014. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak altalanos elbeszelgetes volt + angol. Az angol volt ami nem ment. Olvasni kellett azt meg tudtam aztan kerdeztek a szovegbol 2 kerdest nem ertettem. Es utana kepekrol kellett beszelni 3 mondatott tudtam mondani. viszont tenyleg dadogtam es eleg sokszor igen/nem valaszokat adtam.
2014. febr. 26. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Még kiesnek előled azok, akik nem az első helyre írták be azt az iskolát
2014. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!