Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kb.300 ponttal be lehet még...

Kb.300 ponttal be lehet még jutni vidéki egyetemre?

Figyelt kérdés
(Gépészmérnök, Mérnökinformatikus képzés)
2014. jan. 30. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. Szinte bármelyikre. Más kérdés hogy az analízisen és egyéb nyalánkságokon még az első vizsgaidőszakban elhasalsz.
2014. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mért van az, hogy ilyen kérdéseknél akinek nincs 450 pontja azt hülyének nézik?

Végig négyes voltam mindenből egy hármasom van. De azért rossz tanuló vagyok és megbukok. KÖSZI :'D

Tipikus magyar :)

2014. jan. 30. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit az ha leírod a jegyeid, mivel nem lehet mihez viszonyítani. Viszont ha az érettségi, amit mindenki megír, így sikerült, hogy csak 300 pontot szereztél, az tényleg kevés ezeken a szakokon, amit leírtál. Mivel még ha fel is vesznek, ilyen alappal nagyon össze kell magad szedni, hogy már az első vizsgaidőszakot túl éld.
2014. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem néztelek én hülyének. Csak látom mi megy nálunk is, a szórótárgyakon a 90% nem megy át elsőre.
2014. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. simán, nagyon mennek la a ponthatárok elmúlt pár évben

2. nem néznek butának, DE... ez egyetem


szín ötös érettségi után lazán tárgyak felét elbuktam első két félévben

másik gyerek emelet matek 99%os érettségivel 2-es lett matekból


teljesen más szint, erre nagyon készülj fel

2014. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már jártam 2 évet egyetemre, 1 tárgyból buktam. tudom milyen :D


De azért köszi a válaszokat :)

2014. febr. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!