Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 évesen hogy tanulhatnék...

23 évesen hogy tanulhatnék ingyen vagy olcsón hasznos szakmát munka mellett?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok. érettségin kívül OKJ képzettségem már van egy idegenforgalmi, amivel ugye semmire nem mentem, viszont OKJ-ből csak az első ingyenes.

Teljes munkaidős (napi 8 órás) munkám van, de csak mert ennem is kell, szeretnék valami használhatóbb végzettséget amivel normális fizetést lehet kapni.

informatika érdekel nagyon, és ezen a téren keresettek is a munkavállalók, de nem tudom milyen formában kellene tanulnom? egyetem? egyéb tanfolyam? nappalira nem tudnék menni munka mellett és pénzem sincs brutál tandíjakra, de akkor hova menjek?



2014. jan. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Érettségi hogy sikerült? Matekkal-fizikával-informatikával hogy állsz?

Én biztos, hogy jelentkeznék a felsőoktatásba, levelezőre, ott is találni államilag támogatott képzést, ehhez viszont kell ugye a jobb érettségi.

Bárhogy is döntesz, iparkodj, mert most még pont tudnál is jelentkezni felsőoktatásba, nem kéne kihagyni egy évet!

2014. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
matekból vagyok a legrosszabb sajnos, hiába jártam évekig korrepetálásra, sosem ment. a fizika, kémia és töri voltak a következő leggyengébbek. informatikából érettségiztem választottnak 4esre, angol 5, matek 2, töri 3, magyar 4. az évközbeni jegyeim is ilyenek voltak. leginkább az informatika, magyar és angol volt ami ment, abból nyelvvizsgám is van bár csak középszintű.
2014. jan. 16. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy ha informatikával akarsz foglalkozni, akkor szinte csak a programozónak és társainak van értelme is, amiben viszont kőkemény matek is van. :-/
2014. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!