Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövő évtől Környezetmérnöki...

Jövő évtől Környezetmérnöki Msc-n, vagy pedig Programtervező Informatikus Bsc-n tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Jelenleg Környezetgazdálkodái Bsc utolsó évfolyamos hallgatója vagyok és ez elé a fontos kérdés elé érkeztem. Lehetőleg tapasztalatok megosztását kérném ,vagy olyan személyes véleményét ,akinek kicsit van már betekintése akármelyik munkakörbe. Az nem érdekel melyik mennyire fárasztó stb.. ahány munkhely annyiféle elvárás. Inkább maga a foglalkozás érdekelne olyantól, aki má kicsit tapasztaltabb valamelyik téren.
2014. jan. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha könnyen megy a programozás, akkor menj programtervezőire, ha nem akkor arra ne menj.
2014. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Programtervezőként szerintem több munkát tudnál megpályázni, azt viszont nem tudom, hogy környezetgazdálkodás és programtervező BA diplomát hogyan és hol tudnád hasznosítani.

Van pár infos ismerősöm, nekik a programozás miatt alig van szociális életük, nagyon befüggtek a gépektől, szóval erre vigyázz mindenképpen, mert lehet, hogy az adott szakma piacképes, de nem hiszem, hogy az az ember, aki évekig egyedül van egy szobában és gép előtt pötyög, az hogyan fogja megállni a helyét a munkában, mivel az már kommunikáció terén nem egy ingerszegény közeg.

2014. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha értesz a gépekhez (programozás), akkor mindenképp arra menj.
2014. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!