Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van e itt valakinek "foto"...

Van e itt valakinek "foto" -memóriája?

Figyelt kérdés
- azaz tud-e valaki pontosan vissza emlékezni az általa látott dolgokra (szövegekre) ?
2014. jan. 1. 20:39
 1/4 anonim válasza:

van amire szóról szóra emlékszek előttem vannak adott chetelések, cikkek.. gyorsolvasó is voltam szövegértéssel se volt gondom..

de vannak amiket nem akarok elhinni jobb az ellenkezőjére gondolni..

neked jó a fotó memóriád? én régen a gyereket tanítottam okosbaba módszer szerint -olvasás profin ment neki de később kezdtük.. de van aki nyelvet matekot tanít ezzel a módszerrel -láttam videót hihetetlen a baba 2-3 év körüli ránézett egy piros pötty sorozatra és megmondta mennyi van belőle 100felett is.. térlátás memória ilyesmik fejleszthetők szerintem..

vmi nyelvtanulás könnyítő nekem is jöhetne az alfa álapot nálam nem működött :( (fejhallgatón jött az anyag és szemüvegen keresztül meg olvastam..)

2014. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én tanulásra akarom felhasználni, elég széles az érdeklődési köröm, és rá jöttem, hogy hagyományos módszerrel rengeted évbe kerülne míg mindet elsajátítanám...

régen volt, hogy vizsgán emlékeztem a könny lapjára, a paragrafusok formájára, és még a képlet pontos helyére.. csak a betűk voltak homlyosak

2014. jan. 2. 01:07
 3/4 anonim ***** válasza:
a memória mióta ezoterikus dolog?
2014. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel a villám olvasás Domnján Laci is tanítja aki agykontrollos, úgy gondoltam oda illik (photoreading angolul) ... ( ha az agykontrollt ezoba teszik ez miért nem fért el ott ? )
2014. jan. 4. 00:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!