Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lehet végezni a mérnökit...

El lehet végezni a mérnökit úgy, hogy nincs meg bennem "az a plusz" matekból?

Figyelt kérdés
A győri járműmérnökire szeretnék majd menni (most még csak 11-es vagyok). Matek megy, 5-ös vagyok, de nem vagyok kiemelkedően jó belőle. A kérdésem az lenne, hogy ha elég szorgalmas vagyok, el tudom végezni az egyetemet?

2013. dec. 31. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
El.
2013. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki el tud végezni egy egyetemet, csak segg kérdése.
2013. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a legtöbben az egyetemen se kiemelkedő tehetségűek. Persze aki olyan, annak kicsit könnyebb, de ha szorgalmas vagy, az bőven elég :)
2013. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
El tudod. Én is már hlyeségnek érzem, hogy nem mérnökire mentem. Ugyan úgy féltem tőle mint te, de most már rájöttem: a mérnöki szakokról nem azért bukik ki olyan sok ember, mert marha nehéz lenne, hanem mert szinte az összesnél olyan nevetségesen alacsony a ponthatár, hogy még azt is felveszik, aki úgy imádkozta össze matekból meg fizikából a 60%-ot érettségin. Hidd el, az emberek minimum fele segg hlye lesz.
2013. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. dec. 31. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akarod, akkor el tudod. Ott sem mindenki zseni.
2013. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, az emelt szint nem feltétel.

Stabil 4-5-ös matekkal, ha szorgalmas vagy, akkor boldogulhatsz Győrben.

Az alapozó matematika tárgyak nehezek, de azért nem olyan vészes és a későbbi szakmai, szakirányos tárgyakhoz már nem kell olyan magas szintű matematika tudás.

2014. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!