Ti hogyan tanultok? Akik mindig mindenből ötöst szereznek?

Figyelt kérdés

szóval azt szeretném megkérdezni h ti hogyan tanultok,mik a trükkjeitek hogy mindig 5öst szereztek?

én is szeretnék javítani a jegyeimen,de nem tudom h hogyan csináljam :(



2013. dec. 30. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyan nem ma volt, amikor még ötös voltam, de fel tudom idézni :D szóval: Szorgalmasan. Minden egyéb tényezőt kikapcsolva, tv off, facebook off, gép off, csak az van előttem amit tanulok és csakis arra figyelek. a végén felmondom magamnak, és ha a valamit nem tudok, újra átnézem az egészet, és addig csinálom, amíg mindent nem tudok. kb ennyi, nincs ebben semmi trükk, van akinek könnyebben megy, van akinek nem.
2013. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes az első írása, mindenki más. Én nekem pl egy koncert videó mindig a fülemen volt, éjszaka tanultam, mikor már tök nyugi volt a lakásban. Középsuliban ötöst szerezni nem nagy ügy. Ha eddig nagyon rossz voltál, akkor élmény lesz. Megérteni szép lassan azokat a dolgokat, amikről eddig lövésed sem volt, nagyszerű élmény:)
2013. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én mindig tv vagy egy film mellett tanulok/tam

szerencsére gyorsan megmarad minden, lényeg, h megértsd amit olvasol és menni fog :)

egyetemen néha egy kis puska is besegít :D

2013. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!