Hol és merre keressek?

Figyelt kérdés
tehát lényegében az a helyzet hogy a barátnöm biológiábol fog éretségizni azon belül pedig témának az inteligenciát kapta,és én megigértem neki hogy segitek anyagot találni neki,legföképe az interneten szeretnék eki ehhaz a témához rengeteg hasznos információt gyöjeteni neki,tehát jólenne ha itt valaki tudna,oldalakat,vagy letölthetö pdf,vagy akármien elérhetö adatot,információt összeszedni neki ami ezel a témával foglalkozik részletessen és alapossan,elöre is köszönöm a segitséget.

2013. dec. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Kezdd azzal, hogy megtanulod leírni az intelligencia szót. Hidd el, ha így, helyesen írod be a google-be, akkor máris millió találatod lesz :)

Egyébként abba meg inkább bele se kötök már, hogy megígérted, hogy segítesz a barátnődnek, de lényegében vadidegenektől várod, hogy segítsenek neki. Nem kell ígérgetni semmit, ha meghaladja a képességeidet.

2013. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi lenne ha a témánál maradnánk??engem a szemlyes véleményed a helyes irásrol nem érdekel,mivel nem arrol szól a kérédés és a választ sem arra várom,és kérlek szépen ha nemtudsz a témánál maradni húzd le magad...
2013. dec. 28. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem fogadod meg a tanácsomat, miszerint keress a neten, borzasztó bonyolult feladat... akkor mondd meg nyugodtan a barátnődnek, hogy rajtad tökéletesen láthatja, milyen egy intelligencia nélküli ember.
2013. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kommenteddel már el is vesztetted a meccset. Kinek van kedve segíteni egy olyan alaknak, aki ilyen beszólásokat enged itt meg magának? Miért nem húzod magad le te?
2013. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!