Mennyit kell jogon tanulni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokat, de sok a 2 óra, meg a 7 óra is. Akik jogra járnak mennyit tanulnak, mennyit kellene tanulniuk? Hétvége szabad? Vagy 5 év tömény tanulás? Mindenki azt mondja, hogy jogon meg lehet halni, olyan sok az anyag. Meg csak az menjen, aki tud magolni.
2013. dec. 26. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki magolással akarja elvégezni az biztosan kibukik. A logikai összefüggéseket is kell érteni, azt nem lehet bemagolni vagy érted vagy nem.

Nem lehet megmondani mennyit kell tanulni naponta, mert nem középiskola hogy napi lebontásban készülsz egy tárgyra. Van hogy hetekig nem tanulsz és van hogy hónapokig éjjel-nappal buszon-villamoson is tanulsz...attól függ hogy vizsgaidőszak van e vagy sincs...

2013. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, nincs olyan ismerősöm aki jogot tanulna. Így, csak másoktól hallom, hogy hú mennyit kell tanulni. Ott csak magolni lehet, neked biztos nem fog menni. Én töriből nagyon jó vagyok, sosem magoltam, egyszerűen elolvasom és megértem, irodalommal szintén ez van. Tehát akkor nem kell attól rettegni, hogy ha felvesznek akkor 5 év abból áll, hogy éjjel nappal tanulás. A vizsgaidőszak gondolom mindenhol necces. Köszönöm a választ.
2013. dec. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!