Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még lehetőségem vagy itt...

Tenylehgg kérdése:

Van még lehetőségem vagy itt a vége?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond ,hogy most vagyok 8. osztályos ,és nagy valószínűséggel bukok fél évkor matekból ,de minden másból 3-as vagyok ,sőt biológiából meg történelemből 4-es..És szeretnék egy vendéglátóipari iskolába menni ....Nem egy elit suli ,de ha fél évkor bukok egy tantárgyból akkor mindennek vége ? Nem mehetek oda ,se máshova ? Vagy maximum ilyen bukott suliba ? Teljesen kétségbe vagyok esve,választ előre köszönöm.

2013. dec. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a tanárod, hogy adja meg a kettest, megígéred neki, hogy a későbbiekben rendesen fogsz tanulni és év végén nem fogsz bukásra állni. Ő is tisztában van azzal, hogy ez kell a továbbtanuláshoz, ezért talán elnézőbb lesz.
2013. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt a szünet, ülj neki és tanulj meg gyakorolj, január közepe/végéig még lehet szerezni 1-2 jobb jegyet, amit talán megelőlegezheti a tanár bizalmát.
2013. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaa,szóval nem szünet előtt adják oda a félévit ? Akkor talán még van esély ,de csak tegyük fel hogy megbukok...Akkor mi történik ?
2013. dec. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!