Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy-másfél évig dolgozni...

Egy-másfél évig dolgozni fogok, mostanában pedig fontolgatom, hogy azt követően talán megpróbálkozok egyetemmel. Szerintetek megérné? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az érettségim anno jó lett, de semmi extra, a gimi idején sosem érdekelt túlzottan az iskola, nem is voltam kiemelkedő semmiben, stb.


De már úgymond benőtt a fejem lágya. :-)

Azt viszont nem tudom megérné-e, vagy lenne-e hozzá kellő erőm, energiám.


Tulajdonképpen most még nincs konkrét szak, amire jelentkeznék, nagyon próbál barátkozni az egyetem gondolata.

Olyan kérdésem lenne még, hogy szerintetek megérné-e olyan szakra menni, ami most már érdekel, de pl. gimiben még nem érdekelt és így nem is vagyok jó olyan tantárgyból, ami oda kellene (vagy akár érettségim sincs belőle, amit szintén csinálnom kellene).

Oké, erre lehet mondani, hogy ott van az az egy évem amíg melózni fogok összeszedhetem magam, de kitudja menne-e, persze ezt nekem kell éreznem. :-)


Szóval tanácsokat, véleményeket várok sok szeretettel. :-)



2013. dec. 15. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri! Az pedig, hogy mennyire menne, az csakis Rajtad múlik. Ha tényleg ezt akarod, akkor nem okozhat problémát, hogy menjen. Ha pedig nem megy, akkor nem akarod igazán. Ez ilyen egyszerű. :-)
2013. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó, hogy így gondolkodsz, vágj bele bátran! :) Úgy éri meg, hogy érdekel a dolog, mert akkor leszel kitartó és szorgalmas, lesz belső motivációd dolgozni a célodért. Ha találsz egy-egy szakot, olvass el pár könyvet a témában, hogy kicsit jobban megismerd, és később felvételinél könnyebben tudj dönteni!

Sok sikert!

2013. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!