Hogyan lehetek magantanulo?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, Budapesti kollegista. A problemam, hogy nem birom eztmaz allando kotottseget, fizikai terhelest. Reggel 6 orakormkelunk, altalaban delutan 4 orakor megerkezunk. Hulla faradt vagyok, es ehes. De sajnos az ebedlo csak delutan 4 oraig van nyitva, ezaltal marad a vacsora... Akkor kesek minden nap kb. 15 percet tankorrol, ezutan lenne egy 15 perces szunet a 2 tankor kozott de nekem NEM JAR.. Hat jo. A tankor ket oras, 6 orakor van vege. Ekkor jutok etelhez a napon masodszorra, es utoljara is egyben. Ezutan egy orat kell forditanom arra, hogy a szamitastechnikai feladataimat vegezzem (informatikai szakkozepbe jarok). Ezaltal ott van delutan hetbora, innentol kezdve van idom megfurodni, inni csinalni, es tanulni tovabb.. Esti tankorm11ig, altalaban ott szoktam tudni tanulni... Ezt jovetoen az egesz indul elorol. Egeszen pentekig. Ha apuekhoz megyek, akkor azt hallgatom hogy a mostohaunokajanak utban vagyok, ha haza, akkor meg azt hogy anyunak nincs penze a szamlakra es hogy milyen rossz az elete.. De tegyem ossze a kezem hogy egyeltalan arra volt idom hogy ezt megirjam, es hogy egyeltalan jarhassak iskolaba... Otthon is borton eletem volt hat itt is. Magantanulo szeretnek lenni, de nem tudom hogy mivel jar es koleszban lehetek-e egyeltalan.
2013. dec. 10. 20:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!