Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel könnyebb a Pannon...

Mennyivel könnyebb a Pannon Egyetem, mint a BME?

Figyelt kérdés
A BMEre járok elsős vagyok, de nem nagyon tudok jól teljesíteni,szinte mindenből 2es vagyok vagy megbukok. Azon gondolkom, hogy átmegyek Veszprémbe. Ott mennyivel lenne könnyebb dolgom, könnyebbek a zh-k, jobb az oktatás a kevesbb létszám miatt? Véleményeket szeretnék.

#BME #mennyivel könnyebb #zh-k
2013. dec. 10. 13:27
 1/2 anonim válasza:

Nagyon nem mindegy milyen szakon. Én Veszprémben végeztem vegyészmérnökként, és elég kemény lemorzsolódás volt: kb. 10% végzett időben, 50% meg úgy pár éven belül. Talán annyi, hogy itt a célzott szemétkedés nem jellemző a tanárokra, csak szimplán sokat követelnek, de azt elég korrektül le is adják.

Ha csak azért jönnél át, hogy könnyebb, akkor... hát sok szerencsét! Ha van esetleg valami konkrét célod a szakoddal, valami terület, ami jobban érdekel, akkor annak érdemes utánanézni, hogy hol jobb.

2013. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Villamosmérnökire járok
2013. dec. 11. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!