Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Seítség, fontos! Kaphatok...

Seítség, fontos! Kaphatok diszkalkuliáról papírt? Többi lent.

Figyelt kérdés

11.es középiskolás vagyok, sosem ment a matek, már eljutottam oda, hogy nem megy a középiskola.

Megkerestük nevelési tanácsadót, de nem vizsgálnak ki, mert elmondásuk szerint idős vagyok, nem kaphatok papírt.

Valaki viszont belinkelt egy törvényt, ami szerint orvosi papír beszerzésével kaphatok még is.osztályfőnököm azt javasolta, hogy neurológushoz kérjek beutalót.

Szóval most már nem tudom mi van kérlek segítsetek, hogy most tényleg kaphatok-e.

Levél is jöhet aki érintett ilyenben mert fontos.


[link]



2013. dec. 4. 16:39
 1/2 anonim válasza:

Én is mindig küzdöttem a matekkal... 16/L vagyok. amúgy neked miben mutatkozik meg? Mármint milyen egy diszkalkuliás? :D tudom hülyén teszem fel a kérdést de azt hiszem én is az vagyok csak még nem vagyok biztos benne...

én pl úgy értem a matekot ha elmagyarázzák részletesen a feladatot mondjuk táblánál a tanár és amikor egyedül kell megoldanom egyszerűen kiesik minden és ugyanúgy a nullán vagyok mintha nem mondott volna semmit. amikor kicsi voltam marhára szenvedtem az óra megtanulásánál... sosem értettem az időt meg a szorzó táblát máig se tudtam teljesen megjegyezni... bár ez igen fura. szerinted én is. diszkalkuliás vagyok vagy ennek milyenek a tünetei?

2013. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amúgy szerintem megkaphatod a papírt.. de hogy jutottál el 11-ig? :D bocsi nem azért de én a gimi első matekjával szenvedek
2013. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!