Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki szakácsnak tanul...

Kismutyesz_ kérdése:

Ha valaki szakácsnak tanul akkor abból később meg fog tudni élni?

Figyelt kérdés
Most 16 évesen olyan szinten vagyok, hogy még a répát is csak most tanultam meg megpucolni. Nem kezdem későn? Szakács szak...
2013. nov. 29. 01:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy szlovákiai vagyok. Magyarországon van esélyem elhelyezkedni ha itt leérettségizem? (Nem érdekel az olyan szöveg, hogy Magyarország gazdasági helyzete így meg úgy, mert ott érzem otthon magamat.)
2013. nov. 29. 01:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, enni mindenkinek kell, szóval szakácsra mindenkinek szüksége van. Éhen nem fogsz halni és biztosan találsz munkát is. A többi meg már rajtad múlik.
2013. nov. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen igényeid vannak és mennyire leszel jó az adott szakmában. Ha megelégszek havi 90e-rel egy lepukkant helyen, akkor necces, de ha sztárséf leszel akkor milliós a gázsi! Rajtad áll.
2013. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy utólag kiderül, hogy nem is nekem való...
2013. nov. 29. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj el egy étterembe, mondd hogy szakács szeretnél lenni és szeretnéd látni hogy mi megy a konyhában, mert fogalmad sincs a valóságról. Aztán vagy beengednek és láthatod mi megy ott, és tetszik e, vagy nem.


Szerencsére nem csak 1 szakmát tanulhat az ember az életében. pár évet meg bármilyen okádék helyen le lehet húzni, igaz nehéz, de nem kivitelezhetetlen.

2013. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!