Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem tudok megjelenni az...

Ha nem tudok megjelenni az érettségi eredményhirdetésen, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oktatási hivatalba kellene mennem (rajtuk keresztül tettem emelt szintűt), de közbe jött pár dolog, ami nem tűr halasztást így aznap nem tudok menni. Ilyenkor kipostázzák nekem? Kell szólni erről nekik?

2013. nov. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj és egyúttalkérdezd meg, hog yakkor kipostázzák-e vagy adj valakinek meghatalmazást, hogy átvegye
2013. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, az Oktatási Hivatal nem foglalkozik ilyesmivel. Esetleg a kormányhivatalra gondolhattál. És biztos, hogy nem postáznak ki semmit. Már csak azért sem, mert alá kell írnod az átvételt. hívd fel őket, és beszéld meg velük.
2013. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi a Kormányhivatalra gondoltam én...nemtom, hogy ez most honnan jött nekem.

És biztos nem postázzák ki? Sajna nem a megyeszékhelyen lakom, fogalmam sincs, mikor tudnék érte felmenni...a kiírt időpontban biztos, hogy nem.

2013. nov. 25. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem postáznak, viszont ott ülnek egész évben az oktatási főosztályon, így tényleg a legegyszerűbb felhívni őket.
2013. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igaz a miskolci kormányhivatalban beszéltem az illetékessel aki azt mondta KIPOSTÁZZÁK ha nem tudok megjelenni !
2013. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor csak van esély a kipostázásra :)

Köszönöm :)

2013. nov. 25. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2013. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!