Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék érdeklődni tapasztal...

Scorpioon kérdése:

Szeretnék érdeklődni tapasztalt emberektől vagy orvosoktól vagy épp aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
egy fél évvel ezelőtt volt egy epilepsziás rohamom ami a kevés pihenés és a sok stressz miatt alakult ki (orvosok szerint) azóta negyed évenként ellenőrzésre járok gyógyszeres kezelést kapok akkor először fordult elő és azóta sem volt ilyen rohamom. Jelenleg 8 os vagyok mivel felvételi előtt állok és pincér vagy szakács szeretnék lenni hogy aki tud és jártas ebbe a dologban segítsen választhatom-e ezt a szakot az úgymond betegségem miatt. köszi az értelmes válaszokat. trollok kerüljenek. 13/f

2013. nov. 19. 19:09
 1/4 anonim válasza:
Tudomásom szerint ezekhez nem szükséges orvosi vizsgálat (érts: amit pl a pilótáknak csinálnak) és jó esetben a kórlapjaidat sem fogják átnézni. Drága unokatetsvérem cukrász-szakács szakon tanul, neki migrénje van, mégis felvették, és már dolgozott is diákmunkában. Szerintem simán lehetsz az. :)
2013. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. sajnálom
2013. nov. 19. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Mehetsz! Nem lesz probléma. Bár szakácsként nem lesz épp stresszmentes életed, főleg ha nagyobb helyre kerülsz be pörgés van a konyhán és egyszerre 5 (vagy több) féle kaját csinálsz. Bár addig még sok víz lefolyik a Dunán, mire te szakács leszel.


Én csak egy apró pizzériában láttam a szakácsot, de egyszerre 6 féle pizzát sütött, + mellé a gáztűzhely is foglalt volt más kajákkal. Szóval a 12 órájából a 10 perces ebédszünetét is állva töltötte.


Persze nem lebeszélni akarlak róla, de azért jó ha választás előtt bemész egy étterem/vendéglő konyha részlegébe.

2013. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uncsim franciaba van és szakácsként tanult de ott atiratta (vagy mi a szösz) magát pincérnek. de én mindkettőt beválalnám. bár van esély rá hogy elhizok. izmokat szeretnék de ez van. ektomorf ként elhizhatok?
2013. nov. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!