Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és eléggé döntenem kéne. Választanom kéne, hogy hová fogok menni. Néhány rokon szerint orvosi pályára lennék jó, nekem pedig nem tetszik. Jobban érdekel a cukrász, a fodrász, ilyesmik. Szerintetek melyik éri meg jobban?

2013. nov. 3. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Te az én emberem vagy! Nagyon jól látod a dolgot. Nem kell mindenkit egyetemre hurcolni. Igenis, aki jól érti a szakmáját, és szépet csinál, és szereti is csinálni, az nagyon jól meg tud élni. Elég már az irodai asztal mögött ülő emberekből akik csak papírlapokat rajzolgatnak tele és aktákat tologatnak. Szükség van olyan emberekre akik a terveket meg tudják építeni. Igenis állj ki magadért, mondd meg az otthoniaknak, hogy te szeretnél alkotni a két kezeddel és ehhez az kell, hogy segítsenek!
2013. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!