Gimnáziumok budapesten?

Figyelt kérdés

sziasztok.arra lennék kíváncsi,hogy ti személy szerint melyik gimnáziumot ajánlanátok ha valaki ezzel a kérdéssel fordulna felétek.

december 9. le kell adni a 3 lehetséges iskolát de nekem még nincs nagyon elképzelésem se.

szülők,gimisek kérlek tudnátok írni nekem gimnáziumokat (budapesten lehetőleg nem nagyon nagyon messze pomáztól.szóval ne olyan két orás utat keljen majd megtennem)amikbe jártok,gyerekeitek jártak.nevet és véleményt hogy miért jo vagy rossz.

előre is köszi a válaszokat.

14/lány



2013. okt. 30. 20:38
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én is most keresek sulit. Szerintem először azt kéne eldöntened, hogy milyen szakra, és mennyire komoly oktatásban akarsz részt venni. például a legjobb sulik Budapesten:

-Fazekas Mihály ...ezen például van matek(c osztály), magyar( a osztály), természettudomány(b osztály), és egy minden osztály(d) De itt a matek a legfontosabb;

-Apáczai gimnázium( ez főleg természettudomány(kémia, biológia)és

-Eötvös gimi(ez is természettudomány)


De ezen kívül még nagyon sok gimi van Budapesten:

[link]

2013. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami nem olyan messze van Pomáztól
2017. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. van gimi Szt.Endrén
2017. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!