Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan oldal, amin fenn vannak,...

Olyan oldal, amin fenn vannak, hogy mik az érettségi követelmények egy adott szakra?

Figyelt kérdés
A Felvit néztem, de ott csak szakleírás meg képzést indító intézmények vannak fenn (legalábbis én csak ezeket találtam) és hogy miből meg milyen típusú érettségi kell, azt nem találtam.

2013. okt. 20. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul kerested, mert tutira ott vannak valahol.
2013. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szak nevére kell rákattintani és még részletesen is kihozza a követelményeket, de röviden minden szak neve mellett jobb oldalt ott van az érettségi követelmény is.

[link]

itt rákattintasz az intézmény nevére, ott már látod azt hogy milyen karok vannak, kiválasztod a kart ami szimpatikus, itt látod már a szakokat egyesével...na ezen az oldalon van a szak neve mellett jobb szélen az érettségi követelmény, vagy a szak neve alá van húzva kékkel azaz ha rákattintasz részletezi is a követelményeket.

2013. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. okt. 20. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Azonban az ezzel a baj, hogy csak azokat írja ki, amiket indítanak keresztféléves képzésként februárban.
2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!