Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merrefele érdemes elmozdulni?

Merrefele érdemes elmozdulni?

Figyelt kérdés

19 éves diák vagyok, most kezdtem programtervező informatikusként az ELTE-n. Megy a dolog, ha nehezen is de meglesznek a zh-k és a vizsgák is szerintem, viszont annyira nem tetszik. Mindig is sportorientált voltam, csak azzal itthon nehéz megélni.

Gondolkoztam hogy kimegyek Angliába, és ott leszek edző (dolgozok pár évet majd egyetem, lehetőségem van rá).

Hosszútávon nem programozóként képzelem el magam, viszont ha elvégezném minimum a BSC-t itthon, valami matekosabb szakirányon, az később nagyon jól jöhetne, akár a sporttal kapcsolatban is (érdekelne a különböző sport kutatás, meg hasonlók, ahol azért keményen használnak szoftvereket az illetékesek). És egy diplomával esetleg könnyebben is meg lehet ragadni kint (voltam már kint tehát most is visszatudnék menni ugyanoda, ott is dolgozhatnék úgymond animátorként, és különböző papírokat szerezhetnék, amik meg sokat érhetnek, mellette tanulhatnék hogy felvegyenek ottani egyetemre).


Mennyit ér egy programtervezői diploma a sporttal kapcsolatos tudományok között (akár edzői, akár kutatói)?


Sajnos a sport érdekel nagyon, nem tudnék egész életemben adatbázisok meg programok előtt ülni még sok pénzért sem.

Érdemes végigcsinálni (kisebb szenvedések árán) ezt a 3 évet, esetleg még 2-t?



2013. okt. 12. 17:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze le lehet egyszerűsíteni a kérdést: A mai bizonytalan világban szabad-e kockáztatni és az álmainkat követni, vagy maradni kell a biztos megélhetést nyújtó útnál?
2013. okt. 12. 18:03
 2/2 anonim válasza:

Szerintem hagyd ott ... persze, ha már nem tetted meg.Én most jöttem rá ,hogy hiába minden nem vesznek fel oda...


csináld amit szeretsz, végezz el sport szakot felsőoktatásban ..

2014. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!