Szakiskolát fejeztem be tavaly, de most jöttem rá, hogy érettségizni szeretnék. Mik teendők?

Figyelt kérdés

4 éves iskolát végeztem, az első 2 évben (9-10.-ben) rendes tanítás volt, utána jött a szakma, és az ahhoz tartozó órák. Nyár óta dolgozom, de több helyen is voltam, de nem érzem jól magam, és az érettségivel új irányok nyílnának meg. Év közben hogy lehet belevágni? Nem akarok újra iskolapadba ülni, az otthoni tanulás + konzultáció lehetőségét választanám. Van ilyen? Előre is köszi

19/F



2013. okt. 6. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Estin tudsz leérettségizni, neked 10 osztályod van a leírtak szerint. Estin heti 10 óra a kötelező. Van suli ahol lehet 1 év alatt 2 évet elvégezni, szóval akár 1 év alatt is leérettségizhetsz.

Ettől rövidebb nem igazán lesz.

2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. okt. 6. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!