Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jobban járnék szerintetek ha...

Jobban járnék szerintetek ha inkább magántanuló lennék?

Figyelt kérdés
Kb. 7. osztály év végén kezdődött az egész (most 10.-es vagyok). Egyik napról a másikra nem éreztem már nagyon jól magam a suliban. Folyamatosan feszült voltam, ezért lógni kezdtem. Ebből később voltak kisebb problémák, és sajnos még ma is vannak. Folyamatosan szorongok és feszült vagyok amiatt, hogy holnap nekem be kell mennem a suliba a közé a sok ember közé. Mikor pénteken kijövök a suliból és hazaérek már azon gondolkozom, hogy "jaj istenem hétfőn már megint menni kell" és emiatt teljesen elbaszódik a hétvégém, mert csak ezen jár az agyam. Gyakran lógok is, előfordul, hogy nem megyek be egyáltalán hanem elbolyongok a városba, vagy utolsó órákról eljövök. Folyamatosan csak azt várom, hogy mikor mehetek már végre haza, ahol nyugis minden.Szerintetek valamilyen betegség kezd kialakulni nálam?

2013. szept. 15. 22:44
 1/3 anonim válasza:

Nekem úgy tűnik, h nem kifejezetten a tanulással, hanem az iskolával van gondod.

Érthető lenne, h így érzel, hha szekálnának téged, vagy pikkelne rád valamelyik tanár, de ezt nem írtad, úgyhogy csak annyit tudnék ajánlani, h szerezz barátokat, próbálj meg elvegyülni, szórakozni a többiekkel! Ne csak "a sok ember"-t lásd ott, hanem a haverokat is, akikkel szórakozni tudsz.

Esetleg...

Ez hülyén fog hangzani, de próbáld meg élvezni a tanulást, tűzz ki magad elé célokat, légy nyitottabb egyes dolgok iránt! Ha a barátok sem motiválnak arra, h bejárj, akkor csak ezt tudnám elképzelni.


Egyébként nem vagyok pszichomókus, meg orvostan hallgató sem, de szerintem kifejezetten ilyen iskolakerülős betegség nem létezik :) Tömegiszony igen, de az csak úgy egy tapsra minden előbbi nélkül nem jön ki...


Jah, és a kérdéshez: ha az iskolát nem szereted, akkor megoldás lehet a magántanulóvá válás, de ha nem ez a baj, akkor csak a szüleidet terhelnéd. Drágább a magántanár, mint a középiskola szerintem

2013. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen suliba jársz?

Gimi?

2013. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen gimibe járok.


1.Válaszoló: Senki nem szekál vagy bánt a suliban, sőt a sulival sincs semmi gond.Egyszerűen olyan mintha valami pánikbetegségem lenne.Rám tör egy fura érzés és akkor csak szépen eljövök óra után, vagy be sem megyek egész nap.Sajnos nem tudok mit tenni ez ellen, mert ha akarnék akkor sem tudnék ott maradni, amikor rá tör ez a furcsa érzés.

2013. szept. 16. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!