Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ tanfolyamok hossza változott?

OKJ tanfolyamok hossza változott?

Figyelt kérdés
Nem jött össze a pénzem egy induló tanfolyamra , ott mondták változás lesz, van a törvényben a következő drágábban indul . De énszerintem így is kongottak a termek az ürességtől ha emelnek le is húzhatják a redőnyt .

2013. szept. 8. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen... biztosan kevesebben fognak tanulni, de van jó oldala is. Eddig nem volt minimum óraszám kikötve, most már van, vagy is nőttek az óraszámok. Éppen ezért hosszabbak és drágábbak lettek a képzések. Mondjuk én a gyakorlati rendszeren változtattam volna, mert nem könyvből kell pl. autót szerelni megtanulni. Ugyanakkor az is jó, hogy a piacképtelen szakmákat kivették, 8 és 10. osztályra épülő képzéseket meg összevonták, és nagyon sok szakképesítés bemeneti kompetenciák birtokában iskolai végzettség nélkül is elkezdhető, befejezhető. Szóval van jó is, meg nem is.
2013. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!