Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A műszaki menedzser az olyan...

A műszaki menedzser az olyan a mérnöki karokon, mint a bölcsész karon a szabadbölcsész?

Figyelt kérdés
Annyit is ér?
2013. szept. 7. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a szabad bölcsésztől fényévekre van a műszaki menedzser szak. Az igaz hogy a "leglightosabb" műszaki szak, de el lehet vele helyezkedni nem is rosszul, na jó nem olyan sokra van szükség mint ahányan végeznek, de mondjuk utána egy jó MSC-vel teljesen piacképes mesterdiploma szerezhető, az ugye egy szabadbölcsészről nem mondható el.
2013. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül olyan, a környezetmérnöki a párja. Nem tudom, melyik ér többet. :D
2013. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom utolsó, te is ezt tanulod. Tetszik, mikor valaki olyan szól a témához, akinek fogalma nincs az adott szakról..:)
2013. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő szak ugyanannyit ér. Az egyiket amúgy tanulom a kettő közül.


A műszaki menedzser...

Mindent tanulnak, de...


Továbbra is azt mondom, a megmondóemberek nem kellenek a cégeknek.


Amúgy ez a szak, ahogyan néztem felvin, húsz helyen van, és még könnyebb is egy gépészmérnökinél - sejtem, hogy nehéz, de nyilván könnyebb -, így hamar túl sok ember lez.

2013. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondóember? Te amúgy tudod mit irkálsz? Biztos hogy egyetemista vagy?
2013. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én? Egyetemista vagyok, ráadásul hasonló büfészakon, mint a műszaki menedzser.


Akkor szerinted mit csinál egy mű.men.?

De konkrét dolgokat kérek!

2013. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én műszaki menedzserként végeztem, mérnökként dolgozom. Akik a BME-n végzik, azt azért elismerik.

A két szak összehasonlíthatatlan, olyan mintha azt kérdezted volna, hogy mi a jobb, az autó vagy a kék?!

2013. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De szeretem akik lebüfézik azt amiről fogalmuk sincs!
2014. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!