Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire érdemes úgy állatteny...

Mennyire érdemes úgy állattenyésztő mérnök szakra menni, hogy nagyon kuka vagyok kémiából (ráadásul utálom is)?

Figyelt kérdés

Biológiából elég jó vagyok, tetszik is, szeretem, de fogalmam nincs hova menjek tovább tanulni, most vagyok 3. osztályos gimnazista.


A szakban jártas emberekre lennék kíváncsi.

Be lehet magolni az a kémiát?



2013. szept. 3. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok kémi óra lesz?


Nekünk is volt, pedig nem pont kémiás szak, jahh és gimiben full semmi kémiát nem tanultam. Egyetemen szigorú tanár volt, beseggeltem és meglett.

Szóval megoldható.

Bár nem ezen a szakon vagyok...

2013. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ah, szerintem ugrik.. nem ezt a szakot választom.

Bár lehet jobb, mint bölcsész szakra menni, de elriasztott a szerves kémia és a biokémia + a laborgyakorlatok.

Általános iskola óta meg akarnak buktatni kémiából, mindig csak úgy vagyok odább rugdosva..

2013. szept. 3. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerveskémia nagyban olyan mint amiket gimiben tanultunk. A biokémia hülyeség, épp hogy meglett a kettesem. A laborgyakok meg, hát én se szerettem, de nem olyan durva. Általában 4-en vannak egy csoportban és összehozzák. Meg kb 2 típusú számolás van, amire csak rájönni valahogy.


Gimiben én is majdnem buktam kémiából, de mondom hogy nem foglalkoztam vele, így nem is csoda..

Szóval szerintem ha azért bukdácsoltál, mert nem tanultad, akkor még nincs minden veszve, és ezért ne mondj le a szakról. Szerintem.

De ha tényleg tanultál és úgy nem ment, akkor már gázosabb.


Nem tudom. Aludj még rá.

2013. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!