Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23éves vagyok most estin...

23éves vagyok most estin járom a gimit szerintetek van esély arra hogy egy gyengébb fösulira bekerüljek, ha jó eredménnyel érettségizek? Államilag támogatottra. Azt mondják tanulni sosem késő! Nagy álmom egy felsőfokú.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,semmi akadálya nincs,én is estin érettségiztem,most 21 évesen a corvinuson vagyok elsőéves(államilag támogatott képzésen)...Soha nem késő,sok sikert!
2009. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. A te érettségid is ugyanúgy megfelel felvételinek, mint egy 18 éves nappalisé. Ha tehát eléred a ponthatárt, téged is ugyanúgy fel fognak venni.
2009. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed!!Ha tanulni akarsz,és vannak céljaid,legyen az diploma vagy nyelv vizsga,akkor Csináld!!

Én 34 évesen érettségiztem le,gyerek és munka mellett.

Most azért tanulok,hogy angol nyelvvizsgám legyen..Bízom benne,hogy sikerülni fog egyszer..

Ne ad fel az álmaidat..Sok sikert!

2009. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Grat a Corvinushoz. Hát remélem összejön,hiszek magamban.
2009. okt. 26. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
18:27 Én is jelentkeztem angol nyelvvizsgára.Sok sikert neked is!
2009. okt. 26. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod csinálni, meg is fogod tudni, hidd el!

Mindent bele az érettségin, és sok sikert!


Én is most nyelvvizsgára gyúrok, h szerezzek pontokat, és elvégzek egy technikusit, ami szintén beleszámít, így 2 év múlva jelentkezek. A lényeg, hogy ne add fel, amit szeretnél!

2009. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem fogom ha rajtam múlik, az tuti!
2009. okt. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!