Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék elhelyezkedni...

Hogyan tudnék elhelyezkedni közgazdász diplomával?

Figyelt kérdés

Idèn szeptembertöl nemzetközi gazdálkodás szakon fogok tanulni - tudom, hogy sokak szerint manapság mit sem èr a gazdasági diploma, èn azonban azt tapasztalom, hogy igenis el lehet vele helyezkedni.


Mivel nem nagyon engedhetem meg magamnak, hogy egyetem után mèg évekig munkanèlküli legyek, szeretnèk nèhány tanácsot kèrni, hogyan lehetnèk keresett közgazdász?


2013. aug. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos 2 nyelv kellene legalább. Angol és német vagy francia. Ezzel hogy állsz?

Vannak karrier programok abba csatlakozz be.

Egyet példaképpen belinkelek neked, igaz ez pont lezárult, de ilyenek minden évben vannak, igyekezz ilyenre pályázzál már egyetem alatt. Nem lesz gond az elhelyezkedéssel.

[link]

2013. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A nyelvekre mindenkèpp rá akarok hajtani, angolból nemsoká felsöfokot teszek, nèmetböl legkèsöbb jövö èv vègère akarok közèpfokú szakmait, szóval most azzal foglalkozom intenzìven, illetve tanultam règen spanyokyl, azt akarom megint elkezdeni, miután megvan az angol felsöfok. Igazából, a nèmet után mèg egy negyedikbe is belekezdenèk majd :)


A gyakornokságtôl tarto kicsit, mert nem tudom, mennyi esèlye van az embernek belerülni ismerösök nèlkük. Már kèt ève dolgozom Okj mellet, mèg egy èvig maradnèk a mostani helyen, de az elsö èv után csak megpróbálnèk valami gyakornoki helyet - csakhát , nem állunk fèmyesem anyagilag, ezèrt jó lenne ha fizetnènek èrte :/


Ezeken kívül mèg mit tehetnèk?

2013. aug. 6. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi elég lesz hidd el.
2013. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!