Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színésznő? Pszichológus?...

Színésznő? Pszichológus? Segítség!

Figyelt kérdés

Általános iskola után hova induljon az ember ha színésznő szeretne lenni? és ha pszichológus?

De inkább külföldön szeretném folytatni életemet (18 után)


2009. okt. 25. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Színművészeti Egyetem vagy bölsészkar pszichológia szak. De először egy középiskola. Színészethez mindegy milyen, pszichológiához mindenképpen gimi.
2009. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

úgy emlékszem, hogy Újpesten van színészes középsuli, de kell lennie többnek is. Drámatagozatot keress. Van egy ilyen kék könyv, és abban írnak a középiskolákról.


A pszichológiánál meg olyat keress, ahol lehet tanulni majd pszichológiát egy évig, pl a Károlyi Istvánban, ami már megint Újpest tudom hogy lehet, de néhány telefonnal hamar kiderítheted, hogy a te közeledben hol lehet, mindenképp gimiket hívj. No persze az se baj ha nem ilyenbe mész, mert az egyetem felvételinél úgyse számít, de ha érdekel gondolom örülnél, ha már középsuliban is tanulhatsz ilyet.

2009. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van olyan könyv, ami nálunk idén rózsaszín, hogy "útjelző". abban leírnak mindent. pszichológusnak menj egészségügyis osztályba (szhelyen itt van egy), színésznőnek pedig drámásba (szintén van itt egy). Nálunk ez a kettő pont egy suliban van :) Szent-Györgyi Gimi-nek mondjuk, a teljes nevét nem tudom :) (nem oda járok)
2009. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha, értem, köszi.

És ha, egy "sima" kéttannyelvű középsuliba járok, az sem baj? Mármint, hogy egyetemen ugyanolyan eséllyel indulok, mint mások? És hátrányom lesz belőle?És lehet ezt így?

:D

Bocsi a sok 'hülye' kérdésemért:$

és köszönöm mégegyszer.

2009. okt. 26. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát színész fősulin még akkor is hátránnyal indulsz, ha drámaszakra jártál, és csak akkor kerülsz be, ha van színész ismerősöd, én ezt hallottam.


Pszichológiára előny a kéttannyelvű, mint a legtöbb helyre, egy jó emeltszintűvel (talán biosz meg magyar, de nem tudom, ezt nézd meg valahol)egyből felvesznek.

2009. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!