Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha nagy leszek, ha...

Mi legyek ha nagy leszek, ha nem szeretnék mérnök lenni?

Figyelt kérdés
Felsőoktatás
2013. aug. 2. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lol, nem csak mérnökön élnek és léteznek Magyarországon, akármennyire is ezt akarják :D

Annyiféle dolog van, hogy nem is lehet választani közülük. www.felvi.hu

2013. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi érdekel..azért úgy könnyebb lenne segíteni ha tudnám.
2013. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De mindenki azt mondja: "Ha nem mérnöknek tanulsz, nem lesz munkád..."

De engem ez annyira nem vonz, nem tehetek róla...

2013. aug. 2. 20:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Az, ami a továbbtanulók többségét... a közgazdasággal kapcsolatos dolgok, de nem azért mert, hú de menő, meg milyen jó állásom lehetne vele, hanem mert komolyan érdekel... De sajnos értelmetlen ilyen szakra menni (ÁLLÍTÓLAG).
2013. aug. 2. 20:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azért csinálnám azt, aminek tanulni szeretnék, mert jól akarok keresni, hanem, hogy olyan munkám legyen, amit szeretnék is csinálni...
2013. aug. 2. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De nem kell arra hallgatni, hogy mások mit mondanak. Ha nem vonz, nem kell erőltetni. Nem fogod szeretni, valószínűleg rosszul is teljesítenél egy mérnöki szakon.

Én nagyon nem vagyok reálos, bölcsészkaros vagyok, szerinted mit hallok naponta minimum egyszer? "Mekiben fogsz dolgozni, büfészakos vagy meg majd éhenhalsz". És? Kit érdekel? Engem ez érdekel, ezt szeretném csinálni, erre vagyok elhivatott. Tudom, hogy lesz vele állásom. Nem azt mondom, hogy milliókat fogok keresni, ezzel én is tisztában vagyok, de attól én még szeretem és érdekel. Szerintem ez fontosabb.

2013. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lesz munkád közgazdászként ezen ne aggódjál..ara mindig szükség van. Csak nem egy sima alapképzéssel.

Jó irányt válassz, pl. pénzügy-számvitel jó egyetemen, legyen MA végzettséged is..és legalább 2 nyelv..

2013. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
arra
2013. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Angolból nemrég raktam le a felsőfokút, németből a középfokút, valamint most kezdek oroszt tanulni, szóval szerintem a nyelvekkel nem lesz gond.


Amúgy köszönöm a biztatást:)

2013. aug. 2. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm lánya most végzett ebben az évben Msc-n. Most egy cégnél dolgozik nettó 200,000 a fizetése és még egyéb juttatások.:) lehet hogy sok van belőlük de el lehet vele helyezkedni:)
2013. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!