Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki szomorú a végtelenségig a...

Ki szomorú a végtelenségig a felvételi miatt?

Figyelt kérdés
4 pont kellett volna a bejutáshoz.
2013. júl. 25. 00:01
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én hasonlóképpen jártam mint a 9-es válaszoló 2 éve azzal a különbséggel, hogy én számítottam rá h nem kerülök be, ahová szeretnék ezért beírtam a "hozzá tartozó" felsőfokú szakképzést plusz pontok meg kreditbeszámítás miatt, aztán idén rájöttem, hogy az a pálya nem nekem való, így más irányba fogok most haladni. Örülök, hogy 2 éve nem vettek fel, mert így nem kellett a diplomáért szenvednem egy olyan szakon, amit mint utólag kiderült, annyira nem is érdekelt.


Így én is hasonlóakat tanácsolnék mint a 9-es :)

2013. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem aki ilyen alacsony pontszámok mellett kevés pont miatt nem került be valamilyen szakra, annak el kell gondolkodnia azon, hogy oda való e egyáltalán....
2013. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha most nem vettek fel, akkor van egy szabad éved, nyelvvizsgákra, munkára. Lehet, hogy egy év múlva már nem is tetszik az a szak, amire jelentkeztél. Akkor pedig örülni fogsz, hogy most nem vettek fel.
2013. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!