Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten belül hol lenne a...

Budapesten belül hol lenne a legérdemesebb színészetet tanulni kezdőként?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta érdekel a filmezés, szinkronizálás (színház annyira nem) és ezt szeretném csinálni a jövőben Minőségien (nem csak az utcáról behívva) amennyire képes vagyok/leszek rá.

Tudom, hogy egy mai magyar színész nem dúskál a pénzben, de nem is azért akarom csinálni.

Mivel "vidékre" születtem itt többnyire csak a mezőgazdaság körül forog az élet, azt meg ki nem állhatom, pedig csak ilyen suliba tudtam járni és érettségizni.

Színészet közelébe nem kerültem soha, mindent az alapoktól kell kezdenem és tudni szeretném merre induljak el.

Nekem Kassai Károly, Kerekes József, Bogdányi Titanilla a gyerekkorom és mai korom "hősei" nem a VV-sek, szóval én örülnék ha azt csinálhatnám, mint ők. Értéket teremteni.

Várom a hozzászólásokat :)


2013. júl. 23. 15:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!