Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten a Bkf-be hogyan...

Budapesten a Bkf-be hogyan lehet bejutni? Milyen a felvételi? Alapjába véve nehéz iskola?

Figyelt kérdés

Ha valaki ott tanul írna nekem róla bővebben?

Előre is nagyon szépen köszönöm!:)



2013. júl. 22. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy milyen a felvételi? Érettségi?!
2013. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
érettségi, és egy vicc az az iskola.
2013. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2-es te vagy a vicc.:)
2013. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

miért? az intézmény hallgatója vagy, és megsértettelek?


kérdező: az az iskola egy diplomagyár, tömegeket képeznek, a színvonal alacsony, 1-2 nap tanulással színjelesre végezhetsz a legtöbb szakon, és amikor kikerülsz, nem fogod tudni hasznosítani, vagy hatalmas szerencse kell hozzá. barátnőm egy húzósabb szak után ezt jóval hamarabb befejezte, mert nem volt kihívás. az oda járó arcokról nem is beszélve..

2013. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hm értem :/

Igazából még van egy évem,most fogok majd érettségizni,de már azért nézgelődök és köszönöm a válaszokat!:)

2013. júl. 22. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen szak érdekelne a BKF-en? Én odajártam, és elég jól ismerem az intézményt meg a szakokat :).
2013. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!