Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz a Műszaki egyetem...

Milyen nehéz a Műszaki egyetem Pesten?

Figyelt kérdés
Gépészmérnök vagy villamosmérnök szeretnék lenni most. Fizikából 5-ös vagyok matekból 4-es, van amit értek (geometria) ezekből hibátlan dolgozatokat de az algebra nagyon nem fekszik az 3-as ami lehúzza az évvégi jegyem. A többi tárgy 5-ös. Nagyon nehéz elvégezni érdemes odamennem? Lesz állásom? Kösz a válaszokat előre is!:)

2013. júl. 20. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Viszont fontos!

Ha időben észbekapsz (első félév után legkésőbb), akkor nem lehetetlen egyenesben maradni, legalábbis én az első félévben 17 kreditet csináltam a 29-ből, a másodikban 33-at a 33-ból. Igazából utólag rájöttem, nem szabad, hogy megijedj az elején, mert direkt rád akarnak ijeszteni, mikor a bukási statisztikákkal kezdik a tanárok, én speciel össze is szartam magam és beleestem abba a hibába, hogy többet kattogtam a kibukáson/csúszáson/hallgatói szerződés visszafizetésén, mint amennyit tanultam. Ebbe a hibába ne ess bele! Higyj magadban, vedd el tőlük azt az örömöt, hogy félni lássanak!

2013. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezőnek: 8-10 ezer tonna lehet a főépület szerintem.

Többieknek: Nem kell a rizsa, ne oltsátok már szegényt hogy nem lehet megcsinálni meg satöbbi. Nem kéne minden este bebszni és egyenesben lennétek mind.

Nem kell a hájp, egy normális egyetemről pl. egy Oroszt már rég kirúgtak volna mint macskát szrni.

2013. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és azért nincs levelező tagozat, mert egy felnőttel ezt nem tehetnék meg, amit veletek simán, mert be vagytok fsva.
2013. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Oroszt letiltották, a VIK-en már nem tanít.


A SzámTudon kívül mindennel egyenesben vagyok.


Nem basztam be minden este, már csak azért sem, mert bejárós vagyok, a családommal lakom.


A valós, megtörtént tapasztalataimat írtam le.


Ha ügyes gyerek leszek továbbra is (mint a második félévben voltam), akkor megcsinálom egyenesben. Majdnem egy egészet javítottam egyébként most a görgetettemen.

2013. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!